זיו גדון על אופני איזיבייק דגם Z1 – איכות מרגישים

לפני שבועיים אשתי החליטה שליום הולדתי ה-29 אני צריך לנסות לרכב על אופניים חשמליים… כששמעתי את המחיר צחקתי על העצלנים שנוסעים על אופניים חשמליים. ברקע עלו בי שתי שאלות, האחת – בתור רוכב אופני שטח, מה הבעיה לפדל קצת?! ולמה אני צריך עוד זוג אופניים? והשנייה, מחשבה של בעל פיקח, פשוט תעשה מה שהיא אומרת, בשביל מה להתווכח?

הלכנו לחנות אופניים ונתנו לי לנסות זוג אופניים פשוטים. מיד הבנתי שכל עלבונותי לשווא ואני ללא ספק חייב כזה! לקחתי את דגם פשוט לנסיון ומיד בנסיעה הראשונה הבנתי שאיכות הנסיעה מהותית ביותר ודגם זה לא יעשה את העבודה. הנסיעה היומית שלי לרכבת וחזור היא כ-20 ק״מ שמסתכמים בכמעט שעה על האופניים בכל יום, לכן נוחות וארגונומיה מהווים בסיס לבחירה.

למחרת אחר הצהריים התמכרתי לחיפוש ונותרתי עם אפשרות אחת על הפרק – EasyBike! אחרי שיחה קצרה עם דור ומפגש עם ניר בסדנה בה הכל קורה הבנתי שמדובר במוצר מוקפד ואיכותי ביותר. אבל, יודעי דבר טוענים שאין חכם מבעל ניסיון… כשעליתי על האופניים היה ברור שמדובר על ליגה אחרת לחלוטין!

מבלי לקשקש על המפרט הטכני, המסר שאני רוצה להעביר הוא שאם אתם מתלבטים או חושבים על אופניים חשמליים, פשוט תתאמו נסיעת מבחן על Z1 ופשוט תרגישו את האיכות.

ורגע לפני שאסכם, חשוב לספר גם על חווית הקניה שהרבה פעמים משמעותית כמעט כמו המוצר עצמו. חוויה זו אינה מסתכמת בידע מקצועי ובחיוך. ההצלחה של ניר היתה ביכולת להקשיב לבקשותי ולפעול בגמישות תוך רצון אמיתי לדעת כיצד אני רואה את האופניים שלי ולבצע את ההתאמות הקטנות שביקשתי בכדי שהאופניים יתאימו לצרכי.
במונח השיווקי, אני יכול להגיד שקיבלתי שירות VIP.

תודה ושבת שלום

זיו גדון – 054-321-11-99

2014-03-28

WhatsApp chat