דודי פפוביץ מביע דעתו על איזיבייק דגם Z1

שיחת טלפון מדודי על Z1

שיחת הטלפון שעשתה לי את היום. שווה לשמוע.

 

במשך תקופה ארוכה חיפשתי אחר אופניים חשמליים שישמשו עבורי כלי תחבורה מהבית לעבודה ובחזרה- מרחק של כ-18 קילומטר ביום, ביצעתי רכיבות ניסיון על גרין בייק סיטי, פישר גולד, אולטרלוקס ועוד כמה שאני לא זוכר.

חבר שיש לו איזיבייק אמר לי שכדאי לי לנסות את ה-Z1 שזה הדגם החדש, אז לקחתי היום לרכיבת ניסיון עד חמישי, והנה רשמים ראשונים ממה שהספקתי לטעום עד עכשיו:

האופניים בגודל 20" ומתקפלות בצורה מהירה לבגאז' של רכב, הסוללה מובנית בתוך השלדה שזה יתרון משמעותי מבחינתי כי כך היא תישמר לאורך זמן ולא עלולה להינזק .
ההרגשה ברכיבה היא שמדובר באופניים מסיביות עם הנדסת אנוש מאד טובה אבל מצד שני לא שוקלות הרבה (לפי היצרן 21 ק"ג), תנוחת הישיבה היא גבוהה, יש שיכוך קדמי ואחורי כך שבעלייה וירידה ממדרכות ממש לא צריך לתת תנופה לכידון או לעשות פעולה מיוחדת, השיכוך עושה את שלו ומוסיף המון לתחושת רכיבה נוחה.
אבל מה שמבחינתי הכריע זה המנוע, אני נותן גז ומרגיש שהמהירות הולכת וגוברת, לדעתי האופניים הגיעו בקלות למהירות סופית של 33-35 קמ"ש(ואני שוקל 72 קילו), ובונוס גדול נוסף-יש מנגנון קרוז קונטרול לקיבוע המהירות הסופית, ואז אפשר לשחרר את האגודל מהמצערת.
לקחתי את האופניים ליומיים ניסיון, ונראה לי שהפעם זה זה.
הנה האופניים למי שלא מכיר את הדגם, מבטיח להמשיך לעדכן בהתנסות איתם ולאחר הקנייה.

כתיבת תגובה

WhatsApp chat