מדריך קנייה נבונה לאופניים חשמליים

בכתבה זו אני לא משכנע אותכם לקנות איזיבייק . אני רוצה לעזור לכם באמת לבצע קנייה חכמה. אני אישית טוב יותר בקנייה מאשר במכירה .
שאלות מפתח:

עד כמה המוצר חשוב לי

האם אני צריך את המוצר לשימוש יומי .
האם חיי יהיו קלים ונוחים יותר בעזרת המוצר.
עד כמה חשוב לי שהמוצר יהיה אמין .
עד כמה חשובה לי נוחות ותפעול המוצר.
כמה חשוב לי שהמוצר בטוח לשימוש ואין סכנה .

אם רוב התשובות בכוון השלילי אפשר לוותר על המשך הקריאה – גש לחנות הכי קרובה לביתך תתוכח קשות עם המוכר וצא עם זוג אופניים.

כמה אני מוכן/רוצה/יכול לשלם

זוהי שאלה קשה . רוב האנשים רוצים לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר וזה כמובן הגיוני . שאיפה נכונה. אבל המציאות שונה .  האם אתם מכירים איזה שהיא חברה בעולם ממותגת עם שם טוב שמוכרת מוצרים זולים ?  מעניין למה אין כזאת.     אותן חברות שמוכרות מוצרים זולים לא נשארות הרבה זמן בשוק . הן קמות ונעלמות .  המוצרים שלהם אפילו לא שווים את המחיר הזול שלהם.

מחיר אופניים חשמליים בישראל היום הוא לדעתי הזול ביותר בעולם (למעט סין כמובן ) .  לא מוזר ?    בהיתיחס לעובדה  שרוב המוצרים בארץ יקרים יותר ממחירם בחו"ל .   הסיבה למחיר הזול היא בום בענף , הצפה של יבואנים וחנויות , תחרות מאוד חזקה . יש יבואנים שתקועים עם סחורה והם מורידים מחיר העקר להיתפתר מהמוצרים . האם היבואנים האלו ישרדו ? האם יהיה אחריות שרות למוצר ?  לא בטוח.

 

פער המחירים בין דיגמי האופניים החשמליים.

הייתי מחלק את המחירים לקבוצות קלדקמן :

מוצרים זולים : בין 2900 ש"ח ל 3500 ש"ח .

מוצרים קצת פחות מזולים : בין 3500 ל 4000 ש"ח

מוצרים ברמת מחיר בינונית : בין 4000 ל 4600 ש"ח .

מוצרים ברמת מחיר מעל הממוצע בין 4600 ל 5200 .

מחירים  גבוהים מהמוצע  : בין 5200 ל 6000 ש"ח

מחירים גבוהים : החל מ 6000 ומעלה .

[progress percentage="50" unit="%" filledcolor="#ededaf" unfilledcolor="" striped="no" animated_stripes="no" textcolor="#686868" class="" id=""]Text[/progress]

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

WhatsApp chat