איך ישפיע עלינו וירוס הקורונה ?  כנראה שנאלץ להעלות מחיר . העלות שלנו מיתיקרת ולא נוכל למכור במחיר הרגיל. עד לא ברור מה יקרה . נכון לעכשיו 11 לפברואר 2020 התחזית שלנו שתיהיה עליית מחירים . 

סין לא יכולה להמשיך להיות מושבתת. היא חייבת לחזור לעבודה. כל יום שעובר ללא פעילות צובר נזק עצום כמעט בלתי הפיך.  גם כאשר הממשל יתיר חזרה לעבודה לא כולם יחזרו לפעילות רגילה . ינקטו אמצעי זהירות קשים שכרוכים בעלויות שיגולגלו על היבואנים . 

יש לנו סחורה בסין שלא יצאה והיא מתעקבת כרגע. המלאי שיש לנו קצר. אנו עושים מאמצים להפחית נזקים . 

בקרוב בישראל דגם G4
גלגלי 12 אינטש במשקל 17 ק"ג . הוא רק ניראה כבד. 

תאור המוצר G4

G4 מבוסס על G3.1 עם השיפורים הבאים :
קיפול מוטות ההיגוי במקום קיפול הצוואר. (מבנה שילדה חזק יותר ) 
משטח דריכה בצורה אחרת , מעט צר יותר עם מגוון אפשרויות.
כנפיים שונו וניתן לבחור בין שחורים ללבנים . הכנף האחורית במבנה צר יותר , כנף קידמית חזקה יותר. 
מעצורים עם דיסק 140 מ"מ במקום 160ממ שהיה ב G3.1 
קיפול כידון בצורה שונה 
הבקר ממוקם בצוואר עם פתח עליון 
תאורה אחורית אינטגרלית מופעלת יחד עם הקידמית בהפעלה דרך הצג. שתי תאורות אחוריות בהבהוב (בולט הרבה יותר מתאורה קבועה) 
מיקום רגלית עבר לאחורי הכלי והרגלית חזקה יותר . 
החלפת סוללה קלה יותר תודות  לפתח עליון (אין צורך לפרק מנוע) 
צמיגים של CST בפרופיל גמיש יותר, קל יותר  ורך יותר. 
הסרה מהירה של גלגל קידמי ללא מפתחות (מקטין את גודל הכלי להובלה ברכב ) וכן נוח יותר בתיקון תקרים. 
שלט ואזעקה כלולים . 
אפליקציה בחיבור בלוטוס תגיע בהמשך. 

קצת על איזיבייק 

איזיבייק היא חברה ישראלית המתמחה בפיתוח כלי תחבורה אישיים חשמליים למעלה מ10 שנים. אנו משקיעים את מירב המאמצים בכדי להגיע למוצר העונה על הדרישות המחמירות שלנו וכמובן מתוך הבנת הצרכים המיוחדים בישראל בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

עוד ...

לאיזיבייק יש אלפי לקוחות מרוצים והמוצרים שפיתחנו מוכיחים את עצמם בעמידות לשנים ארוכות במינימום תקלות ( יוצא הכי משתלם).  מוצרים שפותחו על ידי איזיבייק לאורך השנים: 
2009 קורקינט דגם GAL
2010 אופני דולפין 16
2011 אופני דולפין 20
2013 אופני z1
2016 קורקינט G3 
2017 קורקינט G3. 1
2020 קורקינט G4
איזיבייק שמה דגש על בטיחות הרוכב והנאתו,  לכל רכיב במוצר יש השפעה על התוצאה הסופית.  השיקולים בתיכנון כוללים הרבה מרכיבים (בטיחות,הנאה,עיצוב,חוזק, מחיר,עמידות,משקל,קלות ייצור, אמינות,שימושיות ועוד ) לעיתים יש צורך בפשרה בעיקר בין משקל ובטיחות.  שיקול הבטיחות אצלנו במקום הראשון . 

easybike-G4

EASYBIKE-G4-48V-10A

6,600.00
7,100.00
שידרוגים

רכיבים משלימים / אופציונלים/תוספים

לוח קרבון ל קורקינט G4

350.00
שידרוגים

רכיבים משלימים / אופציונלים/תוספים

לוח במבוק ל קורקינט G4

250.00

Uncategorized

GPS tracker

260.00
מבצע!

קורקינט חשמלי G3.1

קורקינט חשמלי G3.1 36V 10.4A

5,200.00 4,800.00
מבצע!

קורקינט חשמלי G3.1

קורקינט חשמלי G3.1 48V 10A

6,200.00 5,800.00
מבצע!

אופניים חשמליים 20 אינטש

אופניים חשמליים שיכוך מלא Z1

6,200.00 4,600.00

easybike הקורקינט היציב ביותר שקיים 

האמת ?  המספרים חסרי חשיבות.
מ
ה שחשוב זה איך אתה מרגיש על הכלי .
בואו לנסיעת מבחן  

 

 

שנחזור אליך ?

לקוחות מספרים

קישור לכתיבת ביקורת בגוגל 

מעבר לגוגל לכתיבת ביקורת

מוצרי איזיבייק מתוכננים לאריכות ימים ללא תקלות.   מקסימום בטיחות והנאה.

מהו המחיר האמיתי של הקורקינט

הטעות הנפוצה ולא רק בתחום הקורקינטים היא לבחון את מחיר המוצר ביום הקנייה בלבד.  החישוב הנכון לוקח בחשבון את עלויות השימוש המצטברות לאורך זמן וכן את עלות אי השימוש.  עלות חלפים, עלות תקרים, המחיר שניתן לקבל במכירה אחרי שנתיים ועוד  . עלויות אלו עולות ככול שמחיר המוצר בתחילה נמוך יותר.   easybike בחישוב נכון הוא   זול לתקופת השימוש.

למחירון המלא

למי מתאים הקורקינט  של easybike

אם יש לך נסיון בקורקינטים תספיק לך רכיבת מבחן אחת וכל המילים מיותרות.

אם אין לך נסיון בקורקינטים כדאי שתבצע רכיבות מבחן באלו שמתאימים לך .  אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל נשמח לעזור לך.  מאיתנו תקבל יעוץ אוביקטיבי.  רוב האנשים בכלל לא יודעים איך לבדוק  את המוצר לפני קנייה .  רק בעלי נסיון (מר) יודעים מה לבדוק בשלב הקנייה.

תאום רכיבת מבחן

סקירה של שחר שושן WISEBUY
יולי 2018

סקירה שבוצעה ע"י EWAY  האתר המוביל בהשוואות מוצרים. לסקירת G3

חווית הרכיבה בקורקינט easybike

עם הקורקינט החשמלי של איזיבייק  אתה מרגיש אחרת. השוני  נמצא  במשהו שאי אפשר להסביר במילים ולא במספרים. זוהי אותה הרגשה שרוכב מנוסה עולה על הכלי ומייד מרגיש בהבדל. איך אפשר להסביר את תחושת הבטחון ? איך מודדים אותה ? איך מודדים או מסבירים דיוק ועוצמת עצירה . איך מסבירים את תחושת הקשיחות והרכות של הכלי ?  וכמובן היגוי מדוייק , גיאומטריה נכונה , מדוייקת , כזו שאם תסובב כידון ימינה שמאלה במהירות ברכיבה הקורקינט לא רוקד ולא מאבד יציבות . בקיצור מזמינים אותכם לרכיבת מבחן .  אם לא תרגישו את ההבדל אז כנראה שאתם צריכים מספר חודשי היתנסות בכלי אחר.
מי שיש לו easybike כבר לא יוכל לרכב על שום כלי אחר יותר.

האחריות

easybike מעניקה שנתיים אחריות למוצר ושנה לסוללה. זוהי אחריות מקיפה ותכולתה מופיעה בכתב האחריות. האחריות לשנתיים מותנית ברישום באתר easybike.

השרות

השרות נמצא אצלנו בראש סדר העדיפויות. את השרות המקצועי ביותר ניתן לקבל במעבדת איזיבייק.  מעבר לתקופת האחריות השרות ניתן בתשלום . ראה מחירון חלקי חילוף ועבודה (תפריט שרות).

 

כתב אחריות

קורקינט EASYBIKE

מי הוא יצרן EASYBIKE

עיצוב ותיכנון המוצר מבוצע כולו ע"י איזיבייק והיצרן הראשי הוא איזיבייק.  היצור בפועל של החלקים מבוצע בסין ע"י קבלני משנה כל אחד בתחומו  לפי שרטוטים והגדרות שלנו.  החלקים מגיעים למפעל ההרכבה בסין . בשלב ההרכבה אנחנו במפעל  מדריכים ומבקרי האיכות.  בסיום ההרכבה מבוצע משלוח לישראל.
מכוון שאנחנו היצרנים ויש לנו שליטה מלאה על המוצר אנחנו שמחים לשמוע חוות דעת של לקוחות והצעות לשיפורים.  מבטיחים לכם שכל רעיון טוב נשמח ליישם .

בחירת מעצורים חדשים

עד כה עבדנו כל השנים עם טקטרו ואומנם מדובר על יצרן מאוד איכותי.
עשינו חקר בנושא בדקנו עוד מספר חברות מובילות ומצאנו חברה אחרת LOGAN ברמה מאוד גבוהה. בנוסף אנו בודקים שינוי גודל יהיה   140 ממ .
אנחנו עובדים  מאוד קשה על מנת שנוכל להנגיש את ה הקורקינט גם ללקוחות עם פחות אמצעים

איזה שיפורים צפיים ב G4

G4 זוהי היצירה הכי טובה שיצרנו עד כה. 

קורקינט חשמלי – פרמיום

מוצרי EASYBIKE מתוכננים לאריכות ימים ללא תקלות.  מקסימום בטיחות והנאה.   קנייה ישירה מהיצרן  מבטיחה לך הדרכה מקצועית והתאמה מושלמת לצרכים .

מתקפל בקלות 3 שניות

מעצורי דיסק logan 140mm
בשני הגלגלים – לא משחקים בבטיחות

שני מוטות היגוי לקשיחות ויציבות

דיסק קידמי 140 ממ LOGAN

העצירה החזקה של הדיסק הקידמי מאפשרת בלימת חרום במרחק של שליש מהתקן. בעצירת חרום יש להיתכופף מאוד על מנת להוריד מרכז כובד ולמנוע התהפכות.

מבנה גיאומטרי יחודי לחוזק ומשקל נמוך

למבנה גאומטרי נכון יש השפעה מכרעת על אופי הכלי. המבנה  של G3  מדוייק ונכון. המרחקים נכונים . ההיגוי מושלם . מבנה שמקנה יציבות בטיחות והנאה .

קורקינט חשמלי קל וחזק

לעשות מוצר שהוא גם קל וגם חזק זו משימה מורכבת מאוד. משקלו הקורקינט  17 ק"ג עם סוללה V48 וקיבולת 10.4 אמפר. אין שום קורקינט אחר עם גלגלי 12 אינטש במשקל נמוך יותר מ G3 . זה לא קורה במקרה. המשקל מהווה עבורנו שיקול ראשון בתכנון . עבודה עם אלומיניום 6063  שהוא קצת גמיש יותר מאלומיניום 6061 שמקובל באופניים וזאת על מנת לספוג חבטות בצורה קלה יותר .
ב G3.1 הוספנו צמיגים יותר בשרניים על מנת להפחית בתקרים שכל כך כואבים. כאן עשינו פשרה במשקל לטובת פחות תקרים .

קורקינט חשמלי פרמיום

G3 תוכנן להנאה ובטיחות , חוזק במשקל נמוך . רכיבי המוצר תוכננו לאריכות ימים .  המבחן האמיתי  הוא ביכולת ההתאמה  לאנשים כבדים מעל 85 ק"ג ואנשים גבוהים מעל 185 סמ.  הקורקינט של איזיבייק מתאים גם וגם.  קורקינט נבחן באיכותו לא ביום הקנייה אלא לאחר מספר חודשי שימוש . איך מרגישה השילדה האם יש היתרופפות ? האם יש חופשים ? זה המבחן האמיתי. יש הפתעות . רוב הקורקינטים לאחר שימוש מקבלים חופשים ונשברים. לא G3  . היחיד שמחזיק ללא קושי לאורך זמן ללא חופשים וללא תקלות.

אחריות לשנתיים :

האחריות מותנית ברישום לאתר לאחר הרכישה .

רישום לאחר קנייה

קיפול הקורקינט החשמלי  .

נכון כולם מתקפלים .
לאחר הקיפול ניתן לנעול את הכיפול עם סט רצועות שקיים עם המוצר . גם הכידון ניתן  לקיפול. קיפול קורקינט חשמלי זו תכונה הכרחית למרות שיש  גם לא מתקפלים.  אם לא היה צורך לקפל את הקורקינט היינו יכולים לבנות אותו אפילו חזק יותר וקל יותר.
יש שני סוגי קיפול בקורקינטים : סוג אחד זה קיפול מוט הכידון עצמו . הקיפול השני זה קיפול הגוף עצמו (מורכב הרבה יותר)  דוגמאות לקיפול מוט הכידון אפשר לראות בשיאומי ו בסקוטאייר.  כאמור הנדסית זה קיפול קל יותר לביצוע אולם קשה מאוד לעשות אותו מספיק חזק שלא ישבר.

 

קורקינט חשמלי מהיר ? 

המהירות המותרת בחוק 25 קמ"ש . כמובן שרוב הרוכבים רוצים יותר מזה וחלקם אף הרבה יותר מזה . אנחנו מציעים להיזהר .  הכלים הללו לא מיועדים למהירות גבוהה בעיקר בגלל גודל הגלגל.  רק גלגלים גדולים יכולים לאפשר רכיבה מהירה יותר ועדיין בטוחה. 

המנוע בקורקינט חשמלי

יש שני סוגי מנועים בשוק : מנוע ללא גיר ומנוע עם גיר.
תפקידו של הגיר להמיר מהירות לכח.  אנחנו דורשים הרבה כח מהמנוע . הכח חשוב בתחילת הרכיבה ובעליות. במנוע ללא גיר מכוון שאין לו כח (מומנט) משתשמשים בבקר חזק יותר שדוחף יותר זרם למנוע . התוצאה : סוללה נשחקת מהר יותר , טוווח קצר יותר , יעילות אנרגתית נמוכה. עלות החלפת סוללה ועלות שימוש גבוהה יותר. בסופו של דבר מנוע ללא גיר מייקר את העלות השוטפת בצורה משמעותית.

הבטיחות

איזיבייק תוכנן עם עדיפות עליונה לבטיחות הרוכב . הבטיחות נובעת מהגיאומטריה והמבנה , סוגי החומרים,  גודל גלגלים , סוג הצמיגים , מעצורי דיסק  בכל גלגל . ברכיבה על הקורקינט החשמלי של איזיבייק  הבטחון מורגש מייד. אין חופשים בשילדה גם אחרי שנים של רכיבה .

משטח הדריכה (board)

הוא רחב כדי לאפשר עמידה יציבה וסימטרית. רגל ליד רגל בצורה מקבילה .  לא רגל אחרי רגל כמו חסידה.  המשטח הרחב תורם לבטיחות מכוון שהרוכב נמצא במצב סימטרי טבעי ויציב. 

מוטות היגוי כפולים

מגבירים את יציבות האחיזה והשליטה בכלי.  פחות ליחצי פיתול בין הכידון לגלגל . אין סכנה למצב שהכידון מחליק ומסתובב על ציר ההיגוי.  המוטות  מחוברים ישר למזלג הקידמי ולא נשענים על ציר ההיגוי . שיטה זו מפחיתה את הלחץ על מסבי ההיגוי.

גלגלים.

איזיבייק  מצוייד בגלגלי 12" שהם הכי גדולים בקורקינטים.  לגודל הגלגל השפעה  מכרעת לכל הפרמטרים של המוצר.
ככל שהגלגל גדול יותר כך היציבות משתפרת , אחיזת כביש, הפחתת החלקה , הקטנת שיבושי דרך, הגדלת הבטיחות , הפחתה בתקרים . צמיג בשרני של CST תורם לרכות , אחיזת כביש, מניעת החלקה , כיוניות ועוד . ככול שהגלגל גדול יותר יש פחות אובדן אנרגיה עקב הקטנת החיכוך . צמיג מנופח היטב יחסוך בסוללה ויאריך את חייה מאוד.

מעצורים

קיימים בשוק מעצורים חשמליים.  אלו מעצורים חלשים ולא מדוייקים. רק מעצורי דיסק איכותיים מעניקים את הדיוק ועוצמת העצירה הנכונים .
ב G4 יש מעצורי דיסק בקוטר 140 מ"מ.  העצירה חזקה ומדוייקת.  עצירת חרום אפשרית בבטחון מלא (יש צורך להיתכופף ולעצור עם שני הגלגלים בו זמנית)

Upload Image...

אודות easybike

אנחנו בתחום מאז 2009 . אוהבים ונושמים את המוצר והלקוחות . אנחנו לא חברה עם שווק אגרסיבי והרבה מוצרים . אנחנו ממוקדים במה שאנחנו הכי טובים . המוצרים שלנו הם לא העתקות . הם תוכננו על מנת ליצור יתרון משמעותי על האחרים . בכל הפרמטרים .

דאגנו גם שלא יהיה קל להעתיק את המוצר שלנו. השקענו הרבה בתבניות. נכון כל דבר ניתן להעתיק . אבל את EASYBIKE קשה  להעתיק.  מי שינסה יבין את זה מאוחר מדי.

more about us

איזה קורקינט מתאים לך ?

דברו איתנו