ברוכים הבאים לאתר איזיבייק . באתר זה  תוכלו למצוא חומר מקיף על המוצרים ועלינו.

מחירון , מפרט

יוצאים מהקורונה ופותחים את הקייץ

G4 Here

איזה קורקינט מתאים לך ?

G4 48v 10A
עיסקת 24 תשלומים

לקוח מתעניין : מוזמן לקרוא ביקורות בגוגל על איזיבייק 

לקוח קיים ?  : מוזמן לכתוב ביקורת בגוגל . 

כתובתנו :
רחוב גולן 62 , נירית.   מיקוד 4480500

אודות easybike

אנחנו בתחום מאז 2009 . אוהבים ונושמים את המוצר והלקוחות. אנחנו ממוקדים במה שאנחנו הכי טובים . המוצרים שלנו הם לא העתקות . הם תוכננו על מנת ליצור יתרון משמעותי על האחרים . בכל הפרמטרים .

דאגנו גם שלא יהיה קל להעתיק את המוצר שלנו. השקענו הרבה בתבניות. נכון כל דבר ניתן להעתיק . אבל את הנשמה שלנו אי אפשר להעתיק. 

המשך קריאה

איזיבייק היא חברה ישראלית המתמחה בפיתוח כלי תחבורה אישיים חשמליים למעלה מ10 שנים. אנו משקיעים את מירב המאמצים בכדי להגיע למוצר העונה על הדרישות המחמירות שלנו וכמובן מתוך הבנת הצרכים המיוחדים בישראל בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

עוד ...

לאיזיבייק יש אלפי לקוחות מרוצים והמוצרים שפיתחנו מוכיחים את עצמם בעמידות לשנים ארוכות במינימום תקלות ( יוצא הכי משתלם).  מוצרים שפותחו על ידי איזיבייק לאורך השנים:
2009 קורקינט דגם GAL
2010 אופני דולפין 16
2011 אופני דולפין 20
2013 אופני z1
2016 קורקינט G3
2017 קורקינט G3. 1
2020 קורקינט G4
איזיבייק שמה דגש על בטיחות הרוכב והנאתו,  לכל רכיב במוצר יש השפעה על התוצאה הסופית.  השיקולים בתיכנון כוללים הרבה מרכיבים (בטיחות,הנאה,עיצוב,חוזק, מחיר,עמידות,משקל,קלות ייצור, אמינות,שימושיות ועוד ) לעיתים יש צורך בפשרה בעיקר בין משקל ובטיחות.  שיקול הבטיחות אצלנו במקום הראשון .

מה מיוחד באיזיבייק

מעבר לחזון כל מוצר שאנו מפתחים נועד לתת תשובה מהותית לבעיות שנמצאו במוצרים אחרים באותה קטגוריה.
לפני פיתוח דגמי ה  G  בוצעה בחינה יסודית במשך  שנים .. נבחנו עשרות רבות של מוצרים מהמובילים בשוק הקורקינטים.  נמצאו הבעיות המשותפות לכולם. המוצרים שלנו פותחו על מנת לתת מענה בטיחותי ברמה הכי גבוהה שניתן ורמת נוחות ללא תחרות.


רוב הקורקינטים ובעיקר היותר מעוצבים מבניהם תוכננו עם רכיבים יצוקים .   רכיבים אלו לא נבדקו  במשך תקופות ארוכות כמו רכיבים שבשימוש המוני לאורך שנים .   אנו עושים שימוש רק באותם רכיבים שכבר הוכיחו שנים רבות של אמינות.  התחזוקה של G4 היא פשוטה יותר וזולה יותר  . למשל צמיג 12 אינטש קל מאוד להשיג בשוק . אולם צמיג 8 או 10 אינטש קשה להשגה וברוב המקרים הלקוח נאלץ לרכש את הרכיבים המתבלים רק מהיצרן המקורי במחיר של מונופול  מה שמקשה ומייקר מאוד את התחזוקה.  כנ"ל לגבי מעצורי דיסק או ידיות מעצור.   באיזיבייק G4 למעשה רק השילדה ייחודית . כל שאר הרכיבים הם סטנדרטים וניתנים להחלפה ברכיבים תואמים אחרים ללא קושי.

מניעת גנבות :
על הבעיה הזו לא הצלחנו להתגבר.  אנו נותנים מענה חלקי :  אזעקה אינטגרלית  עם שלט רחוק  .אצלנו האזעקה לא רק צופרת  היא גם מנטרלת את המנוע. בנוסף ניתן לרכש מערכת GPS לאיתור כולל השבתה מרחוק.
אנו ממליצים להישתמש במנעול המעולה של קריפטונייט מדגם אוולושן שהוא קומפקטי, חזק ומתלבש היטב על ה G שלכם.

פיתוח ישראלי:
אנו גאים . פעם לא היה ברור האם פיתוח ישראלי הוא טוב או לא. היום כבר אין שאלה.

יצור והרכבה :
רוב הרכיבים תוצרת סין.  יש מספר רכיבים מטאיואן.
יצור בסין איננו לגנאי וזאת משום שיש בסין את כל מגוון האיכויות וכמובן זוהי הבחירה של היצרן. ואנחנו בוחרים (משתדלים) לבחור רק ספקים אמינים (ככל שאפשר)  וברמת האיכות והמחיר שאנו דורשים. לסיום אנו עושים פיקוח הדוק במפעל ההרכבה  על כל רכיב וכל שלב בהרכבה. בזמן ההרכבה נמצא בשטח נציג איזיבייק . שום דבר לא נסתר מעיניו הקפדניות . אין מקרה של מוצר שמורכב לא לפי ההנחיות החד משמעיות שלנו .
ובנוסף , לפני מסירה ללקוח מתבצעת בדיקה נוספת לכל מוצר ומוצר.

שנתיים אחריות:
G4 מספיק אמין כדי שנוכל להעניק שנתיים אחריות.  המוצר נמצא בשוק כבר מספר חודשים ואנו חווים אפס תקלות . פשוט אפס.  ב G4 רכיבים איכותיים בלבד. רק רכיבים איכותיים מחזיקים מעמד ולא מתבלים מהר. למעשה רכיב איכותי זול יותר אם לא הבנתם את זה עד עכשיו.

השרות של איזיבייק :
אנו מקנים חשיבות עליונה לשרות איכותי .  שרות איכותי זה קודם כל מענה אנושי (ללא מזכירה ממוחשבת) מהיר ומקצועי.  אנו לא מחפשים אשמה אצל הלקוח אלא אם היא קיימת באופן ברור. אנו מצפים מהלקוח לשמירה על המוצר בדיוק לפי ההנחיות שלנו.  אם הלקוח מזלזל במוצר ובכללים לא נוכל להעניק במקרה הזה את הטיפול הראוי ללא תשלום .